Kolagen a kyselina hyaluronová – zvenčí nebo zevnitř?

cara

KOLAGEN | Odborník na pružnost

Na trhu máme celou řadu kosmetických přípravků obsahující jak kyselinu hyaluronovou tak kolagenové peptidy, nicméně například v případě kyseliny hyaluronové hraje důležitou roli i její molekulární velikost.

Čím menší molekulu krém nebo sérum obsahuje, tím hlouběji pronikne do pleti a může tak ideálně nastartovat omlazování pokožky.

Zatímco u pečujících přípravků je účinek zaměřen primárně na pleť, v případě doplňků stravy obsahující obě zmíněné ingredience se dá mluvit o komplexním působení – tedy jejich užívání má vliv nejen na pleť, ale na celé tělo.. více..

Proto stojí za to zvolit cestu dvojího efektu a pečovat o sebe jak zevně pomocí kosmetiky, tak vnitřně, kdy podpoříte jak mladistvější vzhled, tak zlepšení pevnosti a pružnosti pohybového aparátů i celkovou fyzickou kondici.

V případě doplňků stravy je vhodné dopřát si alespoň tříměsíční kúru, nicméně už po měsíci užívání byste měli vidět efekt v podobě zářivější pleti, vyrýsování kontur v obličeji a zlepšení celkové fyzické kondice.

Vyzkoušejte CANNOR Kolagen s kyselinou hyaluronovou