Nordex Europe

Technologie pro lepší budoucnost

Nordex Europe s.r.o. je společnost působící na českém a slovenském trhu. Zastupuje několik skandinávských výrobců a španělskou firmu ARCOL. Pro české a slovenské odběratele vyhledává ty nejlepší výrobky ve své kategorii, protože výroba v severských zemích dosahuje vysoké kvality. 

Dovozce výrobků firem Teknoware, Winnard, Arcol, Coldcut Cobra, Dafo, Ultra Fog a Q-Fog. Izolační materiály Isoflex. Technika značky Hammar a Watermaster.

Široká škála interiérového osvětlení pro vozidla hromadné přepravy

V nabídce firmy Teknoware jsou jak liniová svítidla, tak samostatná tělesa a je rovněž možné připravit světlo přímo do interiéru konkrétního vozidla podle přání zákazníka. Osvětlení firmy Teknoware používají přední světoví výrobci autobusů, jako například Mercedes, MAN, Renault, Volvo, Scania a další. Kromě kompletních svítidel dodává firma Teknoware elektronické měniče pro zářivková svítidla i další použití. 

Patentovaný systém pro záchranářská zařízení

CCS COBRA je efektivní nástroj pro prorážení a řezání všech typů materiálů pomocí vodního paprsku, speciálně vyvinutý jako hasicí a záchranářské zařízení firmou CCS AB.

Kompletní řešení osvětlení

Španělská firma ARCOL se pohybuje v segmentu hromadné dopravy. Její portfolio produktů pokrývá kompletní řešení osvětlení, zrcátek, multifunkčních jednotek a rolet pro veřejnou a hromadnou přepravu.

Špičkové hydraulické nářadí

REHOBOT nabízí špičkové hydraulické nářadí vyráběné ve Švédsku, řazené do tří skupin: Automobilový průmysl, Strojírenství a Záchranářství.

Segment automotive Rehobot nabízí širokou škálu garážových a ručních zvedáků, stojanů, kompresorů, motorů a pump, stahováků a dalších hydraulických řešení, která vyžadují velký výkon a sílu v malém prostoru. 

Nordex Europe s.r.o.

Novodvorská 994/138 142 21 Praha 4

+420 239 043 050

info@nordexeurope.cz